Kontaktujte nás: +420 277 007 500

Vize TruAudio je zaměřená na budoucnost vycházející z její minulosti. Dřívější zkušenosti z návrhů a integrací domácí elektroniky, tisíců domácích kin a multi-audio systémů jsou nyní proměněny v know-how návrhu a výroby řady prémiových audio produktů na míru.

Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili, že nabízíme reproduktory nejen dokonale splývají s dekorem místnosti, ale také přitom poskytují nezapomenutelný, realistický zvuk. Ať už se jedná o ozvučení celého domu během domácí párty nebo o pouhý odpočinek na gauči při sledování vašeho oblíbeného DVD, TruAudio zvýší váš zvukový zážitek jako žádný jiný architektonický reproduktor.

INOVÁTOR V PREMIOVÝCH ARCHITEKTONICKÝCH REPRODUKTORECH

Reproduktory

Závěsné, stropní a nástěnné reproduktory TruAudio pomáhají vytvořit dokonale nenápadnou instalaci na míru do domácností, restaurací, obchodů, hotelů a dalších komerčních objektů. Vybírejte mezi modely Phantom, Ghost, CL, Acoustiscape nebo prémiový Hi-Fi Tower BadBoy dle vašeho přání a potřeb instalace.

Subwoofery

Ať už potřebujete 8 "nebo 10" subwoofer do domácího kina nebo venkovní subwoofer pro poslech na zahradě, TruAudio subwoofery jsou se svojí kvalitou tou pravou volbou profesionála

Soundbary

Ultratenké soundbary TruAudio doplní vaší televizi o vysoce kvalitní zvuk. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jakémukoli domácímu audio systému.

Outdoor

Přejete si mít lepší ozvučení na terase, lepší basy na zahradě? Venkovní reproduktory TruAudio jsou navrženy s ohledem na věrnost zvuku, snadnou instalaci a odolnost proti povětrnostním vlivům.


 

Reproduktory TRUAUDIO jsou vyrobeny z materiálů, které jsou dlouhodobě osvědčeny při instalacích jak v interiéru, tak v exteriéru. Zahrnují patentovanou směs tkaných uhlíkových vláken, titanu, hliníku a polypropylenu.

Každá pásmová propust je vyrobena tak, aby přesně odpovídala konkrétnímu jednotlivému reproduktoru. Každý kus reproduktoru je testován, aby se zajistilo, že instalace pak bude bezchybná.

U našich architektonických reproduktorů sestavujeme komponenty do vysoce kvalitního podomítkového rámu ABS, který se instaluje do vaší stěny nebo stropu - téměř mizí. U skříňových reproduktorů používáme speciálně navržené dřevo MDF zabalené buď do vysoce kvalitního vinylu, nebo pevné dýhy ze skutečného dřeva. To zajišťuje dlouhotrvající, elegantní vzhled a zaručuje přesnou akustickou reprodukci.

Sleduj video

Instalace a produkty TRUAUDIO ve světě

Specialista na venkovní ozvučení

Luxusní venkovní zvuk je to, co TruAudio umí nejlépe. Portfolion zahrnuje subwoofery Hardscape - perfektní volba pro přidání bohatých a hlubokých basů do vašeho venkovního prostotu.

SubTerrain subwoofery TruAudio jsou navrženy tak, aby dělaly přesně to, co jeho název zamýšlí - byly zakopány v zemi. Tento faktor umožňuje, aby venkovní poslechový zážitek zahrnoval hluboké vydatné basy a bez újmy zapadl do jakékoli krajiny.

V nabídce najdete i jedinečné podzemní subwoofery a samozřejmě reproduktory jak designové, tak takové, které imitují například kámen mezi rostlinami.

Truaudio Outdoor Design
Shape Shape

Chcete se stát prodejcem?

Rádi si s vámi dohodneme oboustranně výhodné podmínky

Kontaktujte nás