Kontaktujte nás: +420 277 007 500

Vize TruAudio je zaměřená na budoucnost vycházející z její minulosti. Dřívější zkušenosti z návrhů a integrací domácí elektroniky, tisíců domácích kin a multi-audio systémů jsou nyní proměněny v know-how návrhu a výroby řady prémiových audio produktů na míru.

Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili, že nabízíme reproduktory nejen dokonale splývají s dekorem místnosti, ale také přitom poskytují nezapomenutelný, realistický zvuk. Ať už se jedná o ozvučení celého domu během domácí párty nebo o pouhý odpočinek na gauči při sledování vašeho oblíbeného DVD, TruAudio zvýší váš zvukový zážitek jako žádný jiný architektonický reproduktor.

INOVÁTOR V PREMIOVÝCH ARCHITEKTONICKÝCH REPRODUKTORECH

Reproduktory

Závěsné, stropní a nástěnné reproduktory TruAudio pomáhají vytvořit dokonale nenápadnou instalaci na míru do domácností, restaurací, obchodů, hotelů a dalších komerčních objektů. Vybírejte mezi modely Phantom, Ghost, CL, Acoustiscape nebo prémiový Hi-Fi Tower BadBoy dle vašeho přání a potřeb instalace.

Subwoofery

Ať už potřebujete 8" nebo 10" subwoofer do domácího kina nebo venkovní subwoofer pro poslech na zahradě, TruAudio subwoofery jsou se svojí kvalitou tou pravou volbou profesionála.

Soundbary

Ultratenké soundbary TruAudio doplní vaší televizi o vysoce kvalitní zvuk. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jakémukoli domácímu audio systému.

Outdoor

Přejete si mít lepší ozvučení na terase, lepší basy na zahradě? Venkovní reproduktory TruAudio jsou navrženy s ohledem na věrnost zvuku, snadnou instalaci a odolnost proti povětrnostním vlivům.


 

Reproduktory TRUAUDIO jsou vyrobeny z materiálů, které jsou dlouhodobě osvědčeny při instalacích jak v interiéru, tak v exteriéru. Zahrnují patentovanou směs tkaných uhlíkových vláken, titanu, hliníku a polypropylenu.

Každá pásmová propust je vyrobena tak, aby přesně odpovídala konkrétnímu jednotlivému reproduktoru. Každý kus reproduktoru je testován, aby se zajistilo, že instalace pak bude bezchybná.

U našich architektonických reproduktorů sestavujeme komponenty do vysoce kvalitního podomítkového rámu ABS, který se instaluje do vaší stěny nebo stropu - téměř zmizí. U skříňových reproduktorů používáme speciálně navržené dřevo MDF zabalené buď do vysoce kvalitního vinylu, nebo pevné dýhy ze skutečného dřeva. To zajišťuje dlouhotrvající, elegantní vzhled a zaručuje přesnou akustickou reprodukci.

Sleduj video

Instalace a produkty TRUAUDIO ve světě

Specialista na venkovní ozvučení

Luxusní venkovní zvuk je to, co TruAudio umí nejlépe. Portfolio zahrnuje subwoofery Hardscape - perfektní volba pro přidání bohatých a hlubokých basů do vašeho venkovního prostoru.

SubTerrain subwoofery TruAudio, jak už název napovídá, jsou navrženy pro zakopání pod povrch (do země). Tento faktor umožňuje, aby venkovní poslechový zážitek zahrnoval hluboké vydatné basy a bez újmy zapadl do jakékoli krajiny.

V nabídce najdete i jedinečné podzemní subwoofery a samozřejmě reproduktory jak designové, tak takové, které imitují například kámen mezi rostlinami.

Truaudio Outdoor Design

Nejnovější produkty

Produktové novinky v nabídce

Shape Shape

Chcete se stát prodejcem?

Rádi si s vámi dohodneme oboustranně výhodné podmínky

Kontaktujte nás